Uusintanäytökset ja loppuunmyydyt

UUSINTANÄYTÖKSET
Atlantis
, su klo 13.00 Andorra
A Modern Man, su 4.2. klo 13.00 Kinopalatsi 8
SILVANA, su 4.2. klo 14.00 Kinopalatsi 7
Big Time, su 4.2. klo 14.30 Kinopalatsi 6
Dreaming Murakami Su 4.2. klo 16.30 Elokuvasali, Korjaamo
Over the Limit, su 4.2. klo 18.30 Kinopalatsi 1
Between Land and Sea, su 4.2. klo 18.45 Kinopalatsi 7
Kamchatka Bears. Life Begins, su 4.2. klo 21.15 Kinopalatsi 8

LOPPUUNMYYDYT NÄYTÖKSET
Dreaming Murakami, ma 29.1. klo 17.15, Kinopalatsi 8
SILVANA
, ma 29.1. klo 19.15, Kinopalatsi 2
I Am Gagarin, ma 29.1. klo 21.00
Free the Mind, ti 30.1. klo 19.00, Kinopalatsi 7
Big Time, ti 30.1. klo 19.15 Kinopalatsi 8
Whose Streets? ti 30.1. klo 19.30 Kinopalatsi 6
Braguino, ke 31.1. klo 19.15 Kinopalatsi 8
Between Land and Sea, ke 31.1. klo 21.00 Kinopalatsi 7
SILVANA, to 1.2. klo 19.30 Kinopalatsi 2
Romantic Road, to 1.2. klo 19.30, Kinopalatsi 6
The Other Side of Everything, pe 2.2. klo 17.00, Kinopalatsi 6
Kamchatka Bears. Life Begins, pe 2.2. klo 18.00, Orion
The Work, pe 2.2. klo 19.15, Kinopalatsi 7
In Praise of Nothing, pe 2.2. klo 19.15 Kinopalatsi 6
Motherland, pe 2.2. klo 19.15, Kinopalatsi 8
A Modern Man, pe 2.2. klo 21.30, Kinopalatsi 6
G. J. Ramstedtin maailma, la 3.2. klo 12.45 Kiasma
The Poetess, la 3.2. klo 17.00 Kinopalatsi 8
Jane, la 3.2. klo 17.30 Kinopalatsi 1
Big Time, la 3.2. klo 18.00 Korjaamo
Mr.Gay Syria, la 3.2 klo 19.30 Kinopalatsi 8
The Rebel Surgeon, la 3.2 klo 20.15 Kinopalatsi 6
Rodeo – Viron villit vuodet, la 3.2. klo 21.00 Kinopalatsi 7
Over the Limit, la 3.2. klo 21.15 Kinopalatsi 2
Silvana, la 3.2 klo 21.30 Kinopalatsi 1
Over the Limit, su 4.2. klo 16.30 Kinopalatsi 7
The Departure, su 4.2. klo 16.30, Kinopalatsi 6
Between Land and Sea, su 4.2. klo 16.45 Kinopalatsi 8
The Milk System, su 4.2. klo 18.30 Korjaamo Kulmasali
Golden Dawn Girls, su 4.2. klo 18.45 Kinopalatsi 8
Between Land and Sea, su 4.2. klo 18.45 Kinopalatsi 7
We Are Humanity, su 4.2. klo 20.30 Korjaamo Kulmasali